Web Tasarım

 Anasayfa / Destek / Web Tasarım
Tasarım, sadece neye benzediği, ne hissettirdiği değildir. Tasarımın nasıl çalıştığıdır.

  • Web Tasarım

  • Web Tasarım, SEO Çalışması, Grafik Çalışmaları ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ile firmanıza özel uygun fiyatlı tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres.
  • Web Hazır Script

  • Hazır Script yazılımı ile Wordpress, Joomla gibi bir çok yazılım sistemlerini tek tıkla kurabilme rahatlığı sağlanmaktadır.
  • Türkçe Admin Paneli

  • Türkçe yönetim admin paneli ile web site üzerinde yapılacak değişiklikleri düzenleyebilir, üyelik sistemini kontrol edebilirsiniz.

Dost Bilişim Web Tasarım wordpress alt yapısına sahip e-ticaret, kurumsal, portal, kişisel, blog, portal olmak üzere bir çok web çözümlerini barındırmaktadır. Tüm Web Tasarım çalışmalarında Responsive teknolojisi kullanılarak, web site içeriğini mobil ve tablet cihazlarda görüntüleyebilirsiniz.


Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır


Dost Bilişim alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır. Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.


web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Dost Bilişim web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.


Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Dost Bilişim bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.


Web tasarımı ihtiyacı duyuyorsanız, arama motoru uyumlu güncel bir internet sitesi yaptırmak istiyorsanız, hala karar veremediyseniz bizi hemen arayarak veya iletişim kısmında irtibata geçebilirsiniz! Sizi tecrübelerimizden faydalandırarak hak ettiğiniz internet sayfasına kavuşturalım. İşimizin sizin tarafınızdan bilinmesi gereken gerçeklerini size anlatarak sizi doğru şekilde yönlendirelim, hedefinize beraber yürüyelim. Unutmayın bilmediğiniz işte doğru yol işi bilene danışmak, işi bilene yaptırmaktır.

Orta veya Profesyonel Hosting Paketlerinde Domain Hediye