Google Cloud

 Anasayfa / Cloud / Google Cloud
Google'da kullanılan aynı teknoloji ve araçları kullanarak uygulamayı çalıştırın. Eğer ihtiyacınız olan hizmetlerini kullanarak, hızlı bir şekilde gelişebilir böylece Bulut Platformu yapı taşlarını içerir.

  • Yüksek performanslı sanal makineleri

  • Compute Engine Linux VM, ölçeklenebilir, sürekli ölçülebilir son derece güvenli ve güvenilir. Desteklenen dağıtımlar Debian ve CentOS bulunmaktadır. Sen mikro-VM den büyük örnekleri seçebilirsiniz.
  • Google'ın global ağı

  • Güçlü ve tutarlı çapraz makine bant genişliği yarar büyük işlem kümeleri oluşturun. Google'ın özel küresel elyaf ağını kullanarak diğer veri merkezlerinde ve diğer Google hizmetlerine makinelere bağlayın.
  • Kullandığınız kadar ödeyin

  • Google (10 dakikalık bir asgari ücret ile) dakika düzeyinde artışlarla faturaları, böylece kullanılmayan bilgisayar zaman ödemezsiniz. Sürekli kullanım indirimler ile, otomatik olarak hiçbir iz-up ile veya yukarı ön taahhüt uzun soluklu iş yükleri için size indirimli fiyatlar vermek.

Compute Engine Google'ın Altyapı-as-a-Service (IaaS) 'dir. Google'ın altyapısı üzerinde barındırılan sanal makineler üzerinde büyük ölçekli iş yüklerini çalıştırın. Ihtiyaçlarınıza uygun VM seçin ve Google'ın dünya çapındaki fiber ağ performansını ve tutarlılığını kazanırlar. Dakika başına fatura ile, sadece kullandığınız kadar ödeyin.


App Engine Google'ın Platform-as-a-Service (PaaS) 'dir. Daha verimli hale yerleşik hizmetlerini kullanarak kolayca uygulamanızı geliştirin. Tamamen yönetilen bir platform dağıtmak ve Google çağrı cihazını taşıma izin. Sadece SDK indirmek ve gerekli hiçbir kredi kartı ile ücretsiz hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.


Konteyner Motor Google Cloud Platformu Docker konteynerleri çalıştırmak için kolaylaştırır. Kubernetes Powered by, Konteyner Motor günlüğü, izleme ve sağlık yönetimi gibi sağlama bakım ve uygulama ölçekleme, altta yatan sanal makine küme sürdürmek ve operasyonel lojistik alır.


Dayanıklı ve son derece müsait bir nesne depolama hizmeti kullanın. Küresel kenar önbelleğe alma ile, kullanıcılar herhangi bir yerden uygulamanızın verilere hızlı erişim var. Google, sürüm yöneten güçlü bir SLA garanti ve programlı verilerinizi yönetmenize olanak sağlayan basit bir API sağlar.


Gerçek zamanlı erişim için yeterince hızlı ve sanal makineleri çalıştırmak daha az pahalı bir veri ambarı, daha büyük. Güçler Google, dünya çapında size şimdi mevcuttur dünyaca ünlü bir veritabanı.


Bulut Datastore non-ilişkisel veri depolamak için yönetilen, NoSQL, schemaless veritabanı sağlar. İhtiyacınız ve işlemleri yanı sıra sağlam, SQL benzeri sorgular destekler Bulut Datastore otomatik ölçekler.


Bulut Datastore non-ilişkisel veri depolamak için yönetilen, NoSQL, schemaless veritabanı sağlar. İhtiyacınız ve işlemleri yanı sıra sağlam, SQL benzeri sorgular destekler Bulut Datastore otomatik ölçekler.


Mağaza ve tam yönetilen, ilişkisel MySQL veritabanı kullanarak verileri yönetmek. Google kullanılabilirlik ve performans sağlamak üzere çoğaltma, yama yönetimi ve veritabanı yönetimi yönetir.


HTTP veya Ağ (TCP / UDP) kullanarak Compute Engine örnekleri arasında denge trafik.


Google'ın doğrudan ya da taşıyıcı veya VPN üzerinden ağınızı bağlayın.


Anycast DNS sunucularının Google'ın dünya çapındaki ağından hizmet Güvenilir, esnek, düşük gecikmeli bir DNS. Özel ihtiyaçlarına hizmet özelleştirmek için tam özellikli bir sığınakta API karşı komut satırı arayüzü veya programı kullanımı kolay bir DNS kayıtları oluşturun.


BigQuery'deki ile bulut Big Verileri analiz edin. Saniyede terabaytlık veri setleri karşı hızlı, SQL benzeri sorgular çalıştırın. Ölçeklenebilir ve kullanımı kolay, BigQuery verileriniz hakkında gerçek zamanlı seriyor.


Oluşturma, uygulama ve anahtar iş zorlukları çözmek için ölçek veri işleme hatları çalıştırın. Google Cloud Dataflow büyük ölçekli veri işleme gibi Özü, Transform, Load (ETL) olarak senaryolar, analitik, gerçek zamanlı hesaplama ve süreç orkestrasyon güvenilir yürütülmesini sağlar.


Google'ın altyapısı üzerinde barındırılan güvenilir çok-çok, asenkron mesajlaşma ile hizmetlerinizi bağlayın. Bulut Pub / Alt otomatik ihtiyacınız olarak ölçekler ve kendi sağlam, global hizmetler oluşturmak için bir temel sağlar.


Kodunuzu huzurlu hizmetleri oluşturmak ve iOS, Android ve Javascript müşterilerine bunları erişilebilir hale. Otomatik olarak kolay önyüz kablolama yapmak için istemci kütüphaneleri oluşturmak. Dahili kritik altyapı denial-of-hizmet korumasını, OAuth 2.0 desteği ve istemci anahtar yönetimi içerir.


Çok dilli uygulamalar oluşturun ve programlı diğer dillere metni çevirmek. Dil çifti Binlerce mevcuttur.


Verileri analiz ve tanıdık bir sığınakta arabirimi kullanarak gelecekteki sonuçları tahmin etmek Google'ın makine öğrenme algoritmalarını kullanın.


Bulut destekli uygulamaların performans ve kullanılabilirliği hakkında fikir edinmek. Google Cloud Platformu hizmetleri, VM örnekleri ve bu MongoDB, Apache, Nginx, Elasticsearch gibi ortak açık kaynak bileşenleri, ve daha fazlası için Gözden performans ölçütleri ve günlükleri. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun artı sorunlar ortaya çıktığında uyarı almak için özel panoları oluşturun.


Compute Engine ve App Engine araştırmak ve hata ayıklama sistemi sorunları, operasyonel ve iş anlayışlar kazanmak, güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılamak için tüm günlük verilerini yönetin. Yemek ve fazla iki düzine diğer önceden yapılandırılmış açık kaynak paketleri syslog, Apache isteği günlükleri, etkinlik günlükleri ve günlükleri de dahil olmak üzere tüm günlük verilerini görüntülemek. Ara ve Kayıtlar Viewer ve BigQuery'deki gerçek zamanlı günlük verilerini analiz edin. Bulut Depolama Nearline uzun süreler için arşiv günlükleri verileri.


Bulut Dağıtım Yöneticisi geliştiricilerin kolayca basit, bildirime şablonları kullanarak karmaşık Bulut Platformu çözümleri tasarlamak, paylaşmak, dağıtmak ve yönetmek için izin verir. Karmaşık yüksek oranda kullanılabilir kümelere basit web sunucularından, Dağıtım Müdürü ekipleri yönetmek için daha az zaman ve daha fazla zaman bina harcamak sağlar.

Orta veya Profesyonel Hosting Paketlerinde Domain Hediye